TOIMITUS



Varsinais-Suomen Yrittäjä
PL 60, 20781 Kaarina
puh. (02) 512 0100, toimitus@y-lehti.fi

Päätoimittaja
Juha-Pekka Harju, puh. (02) 512 0100
j-p.harju@y-lehti.fi
Toimittajat
Emmi Harju, puh. 0400 392 210
emmi.harju@y-lehti.fi
Joveini Manninen, puh. 050 556 8105
joveini.manninen@y-lehti.fi
Heidi Pelander, puh. 040 730 1602
heidi.pelander@y-lehti.fi
Anneli Perkiö, puh. 040 737 4864
anneli.perkio@y-lehti.fi
Pirkko Varjo puh. 050 599 2418
pirkko.varjo@y-lehti.fi
Sanna Vauranoja, puh. 050 306 6129
sanna.vauranoja@y-lehti.fi (äitiysvapaalla)

Länsirannikon turvapalvelut Oy

Länsirannikon turvapalvelut Oy

Hälytysjärjestelmiä, Kulunvalvontajärjestelmät, Palohälytysjärjestelmiä, Palohälytyslaitteita, Varashälytinjärjestelmät, Videovalvontajärjestelmät

Yhteistyökumppaneiden blogit

Kokouspalvelut

Naantalin Kylpylä

Matkailijantie 2, Naantali

www.naantalispa.fi

Kokoukset, juhlat, näyttelyt, tyhy-päivät, majoitus- ja ravintolapalvelut, sauna- ja allasparatiisi, oheisohjelmat.

Lue uusin näköislehtemme

09/2019



Varsinais-Suomen Yrittäjä-lehti
to 05.09.2019


Seuraa meitä somessa